До Загальних зборів студентів залишилося зовсім трохи, де оновлений Студентський Парламент з'явиться з новими ідеями, планами та перспективами розвитку студентської спільноти МЄУ, адже плідна робота вже почалася🙌

Сьогодні новообрані представники зібралися, щоб ближче познайомитися, поділитися планами та обговорити нагальні питання, серед яких:
- план роботи Парламенту на навчальний 2021-2022 роки;
- позааудиторні заходи: лекції, неформальні зустрічі, творчі вечори тощо;
- залучення максимальної кількості студентів до активної роботи;
- створення Cashback системи за успішність у навчанні та активну студентську позицію тощо.

А ми нагадуємо, що приєднатися до Студентського Парламенту МЄУ можуть всі охочі й ми радо приймемо вас у команду, щоб разом робити студентське життя яскравим і цікавим!