Відбулась зустріч адміністрації Університету з представником Forex Club Ukraine

Постійно відкривати для себе нові можливості, розвиватися, збільшувати кількість партнерів і створювати найкращі умови для університетської спільноти - ось наша головна мета! ☝🏻

Так, з метою обговорення деталей співпраці, відбулась зустріч адміністрації Університету з представником Forex Club Ukraine Єфимом Вульпі та менеджером компанії Галиною.

Forex Club Ukraine - провідний міжнародний бренд на фінансових ринках, який надає широкий спектр продуктів і послуг для навчання та торгівлі на фінансових ринках.

Метою зустрічі було обговорення реалізації проєктів співпраці. Учасники зустрічі обговорили умови співпраці між закладами.

Така співпраця розширює наші можливості 🙌🏻
Це обмін досвідом, практиками, знаннями, здобутками й методами викладання. Завдяки широкому колу співпраці ми маємо можливість бути в курсі передових ідей та все більше наближати нашу освіту до європейського рівня.