Договір про співробітництво з Швейцарською Бізнес Школою

1header

Міжнародний Європейський Університет 21 червня 2020 р. уклав Договір про афілійоване співробітництво з Швейцарською Бізнес Школою в Монтрьо (Swiss Montreux Business School) http://smbs-montreux.ch/, що гарантує європейську якість освіти, визнаним взірцем якої є швейцарський рівень. Документ підписали Директор з прийому Ендрю Тасун та Ректор Університету професор Сергій Куріло в присутності Директора Європейської Школи Бізнесу Ольги Чатченко (на фото зліва направо):

section1

Згідно з Договором наші випускники – бакалаври і магістри – разом з українським дипломом про вищу освіту отримають і швейцарський диплом від SMBS, який визнається навчальними закладами і роботодавцями світу http://swissmba.tilda.ws/.

section2

section3 В Україні цей диплом має однаковий юридичний статус з дипломами українських університетів і гарантує рівні з випускниками українських вишів права на роботу чи подальше навчання.

section4

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.