Європейська Школа Бізнесу на базі Міжнародного європейського університету відкриває Європейську Ґендерну платформу

pic1

Європейська Школа Бізнесу на базі Міжнародного Європейського Університету відкриває Європейську Ґендерну платформу

pic2

Основа демократичного суспільства- це повага до прав людей різних соціальних груп, які представлені у всіх сферах суспільного життя. Європейська школа бізнесу на базі Міжнародного Європейського університету відкриває Європейську ґендерну платформу -місце, де кожен може отримати знання про права людини, розуміння ґендеру в деталях, інформацію про ґендерну проблематику в Україні та світі, вміння втілювати основи ґендерної політики у власній діяльності.

pic3

pic3СПЕКТРИ ДІЯЛЬНОСТІ:

• Тренінговий центр;
  • Клуб жіночого лідерства;
  • Лабораторія гендерних досліджень;
  • Центр розвитку бізнесу;
  • Психологічна та юридична підтримка.

pic4

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.