Кафедра менеджменту та економіки МЄУ

В останнє десятиліття у світовій економіці відбувається перехід від всеосяжної глобалізації до більш стриманої повільної стабілізації. Зараз суспільство співіснує в п'ятому історичному періоді, який іноді називають «повільною стабілізацією» або «слоубалізацією».

Тому, враховуючи актуальність даного явища, 16 листопада 2021 р. кафедра менеджменту та економіки Міжнародного європейського університету разом із кафедрою міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій, провели вебінар англійською мовою для студентів та викладачів на тему: «Digital Transformation Modelling in the Context of Slowbalization».

📍 Модератором зустрічі виступила завідувач кафедри менеджменту та економіки Міжнародного європейського університету, к.е.н., доцент Юлия Ремыга

📍 Спікером виступила - доцент кафедри міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій, к.е.н., доцент Ганна Пурій.

Основною метою даної онлайн зустрічі було з’ясувати питання зростальної напруженості між економічним націоналізмом і глобалізацією, визначити роль коронакризи для світової спільноти, яка призвела до різкого спаду в економіці багатьох країн світу, а також можливості розвитку інноваційного прогресу шляхом діджиталізації бізнесу та цифрових трансформацій сучасності.