+38 063 169 98 67
Please contact us to check academic transcript , WhatsApp/Telegram/Viber +380507133624  or check it online here

Конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів" в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»

Конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів" в межах І Міжнародного наукового форуму «Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу»


26 травня в межах І Міжнародного наукового форуму "Наука та інновації: сучасний вектор розвитку Європи та світу" відбулася міжнародна науково-практична конференція "Повоєнний розвиток України: виклики та драйвери відновлення і сталого функціонування економіки в умовах євроінтеграційних процесів".

З привітальними словами до учасників форуму звернулися організатори та гості форуму. Серед них були Алла Наволокіна, президент Міжнародного Європейського Університету, Олег Падалка, в.о. ректора Міжнародного Європейського Університету, Максим Житар, перший проректор Міжнародного Європейського Університету, Лариса Сідельникова, завідувачка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Херсонського національного технічного університету, Лариса Гриценко, професор кафедри фінансових технологій і підприємництва Сумського державного університету, доктор економічних наук, професор та Леокадія Герасименко, Голова правління Громадської спілки "Спілка жінок України" і амбасадорка миру.

Знаменним моментом конференції було підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом, в особі Алли Наволокіної та ГС "Спілка жінок України", в особі Леокадії Герасименко.

Конференцію модерували Юлія Ремига, Ірина Боярко, Наталія Приймак і Олександр Нестеренко.

На пленарному засіданні з доповідями виступили видатні науковці та експерти з різних країн, серед яких були:
• Bisogni Paolo, President of ELA, Doctor of Sciences (Mathematical, Physical & Natural Sciences), Professor, Università Cattolica del Sacro Cuore di Milano – «Supply chain Resilience: lessons learned from the pandemic crisis and the Russian-Ukrainian conflict»
• Тверезовська Олександра, аспірантка СумДУ – «The impact of the Level of Financial Inclusion on Ukrainian`s Economic Growth and its Financial Security»
• Швець Наталія, д.е.н., проф., проректор з навчально-методичної роботи, ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» – «Циркулярна економіка як передумова розвитку зеленої енергетики»
• Мехедова Дана, міжнародна експертка з нейропсихології, директор нейрокорекційного центру «У Світ Разом», Голова Департаменту «Розвитку гуманітарної політики» Всеукраїнської ГС «Спілка жінок України» - Безпекові кризові комунікації громадських інституцій в період війни»
• Смерічевська Світлана, д.е.н., професор, професор кафедри логістики Національного авіаційного університету – «Стратегічні трансформації в управлінні глобальними ланцюгами постачання з урахуванням викликів часу»
• Колєснікова Лариса, аспірантка Львівського національного університету ім. Івана Франка – «Фінансовий консалтинг як драйвер стимулювання фінансової активності населення для повоєнного відновлення в Україні»
• Зеліско Інна, д.е.н., проф., академік Академії економічних наук України, Державний університет телекомунікацій – «Цифрова трансформація вітчизняних телекомунікаційних підприємств, як інноваційний драйвер повоєнного розвитку національної економіки».

На конференції були проведені три секції, де обговорювалися актуальні питання повоєнного розвитку України та сталий розвиток економіки в умовах євроінтеграційних процесів. Секція 1 була присвячена інституційним реформам та досвіду ЄС для забезпечення повоєнного відродження України. Секція 2 розглядала фінансово-економічні та організаційно-управлінські новації відновлення економіки в умовах повоєнних євроінтеграційних процесів. Секція 3 фокусувалась на галузевих складових механізмів відновлення економіки та сталого розвитку.

Яскравим моментом конференції була презентація стартапів від студентів першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ННІ «Європейська школа бізнесу»: - Стартап «FOODWISE» (склад команди: Савостюк Андрій, Деркач Дарія, Симоненко Дмитро, Пахаєв Олександр)

- Стартап ««Global LearnHub» (склад команди: Гайовий Владислав, Чесніший Денис, Маму Павло, Сидоренко Владислав).

Конференція надала можливість учасникам обміну досвідом, представити свої дослідження та ідеї, а також сприяла зміцненню науково-дослідної спільноти. Учасники обговорили важливі питання, пов'язані з розвитком України в умовах євроінтеграції, знайшли нові рішення та спільно планували шляхи розвитку для стабільного функціонування економіки країни.

Ця науково-практична конференція відіграла важливу роль у поширенні знань, обговоренні актуальних проблем та пошуку шляхів відновлення та сталого розвитку економіки України. Вона також підкреслила важливість міжнародного співробітництва та обміну ідеями для досягнення успіху в умовах сучасного світу.

Більше фото доступні за посиланням:

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 063 169 98 67
+38 096 303 77 70

Email


Приєднатися до нас

Контакти

Ректорат

+38 (044) 338 00 42

Приймальна комісія

+38 096 125 29 21

+38 063 303 77 70

+38 063 169 98 67

Foreign students department

+380507133624

Наша адреса

проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187