Майстер-клас на тему "Базові реанімаційні заходи у дорослих" для студентів-медиків і всіх охочих

До Дня медичного працівника в Університеті відбувся пізнавальний захід - майстер-клас на тему «Базові реанімаційні заходи у дорослих» для студентів-медиків і всіх охочих.

Учасники заходу активно відпрацьовували отримані теоретичні навички з реанімації на практиці.

Майстер-клас провів Юрій Кривонос — інструктор American Heart Association, ТК «Центр спеціальної підготовки» проведе майстер-клас на тему: «Базові реанімаційні заходи у дорослих».

Упродовж тренінгу студенти мали можливість відпрацьовувати практичні навички з непрямого масажу серця, відновлення і контролю прохідності дихальних шляхів, штучної вентиляції легень тощо.