МЄУ підписав меморандом про співпрацю з Каліфорнійським державним політехнічним університетом

Міжнародний Європейський Університет розпочав співпрацю з Каліфорнійським державним політехнічним університетом.

10 січня 2022 року Міжнародний Європейський Університет і Каліфорнійський державний політехнічний університет підписали меморандум про співпрацю у сфері освіти і науки.

Cal Poly Pomona є одним з найкращих державних університетів на Заході США та входить до національного рейтингу за допомогу студентам у досягненні економічних успіхів. Згідно з «Рейтингом найкращих регіональних університетів Заходу» US News & World Report за 2021 рік, Cal Poly Pomona посідає 2-е місце у західній частині Сполучених Штатів серед регіональних державних шкіл, 3-е місце у рейтингу «Найінноваційніша школа» та 10-е місце в цілому.

Документ передбачає участь у спільних заходах, обмін студентами, програми подвійних дипломів, спільну викладацьку діяльність, спільну дослідницьку діяльність, офіційні візити та обмін науковцями, викладачами й співробітниками закладів. Найбільшу увагу в майбутній співпраці буде приділено сфері ІТ.