МЄУ провів масштабну науково-практичну конференцію

Сьогодні, 22 червня, Міжнародний Європейський Університет, провів масштабну науково-практичну конференцію на тему: «25-річчя Конституції України: національні традиції та європейські стандарти конституціоналізму». На заході були присутні: почесні гості, державні діячі, науковці, юристи, політтехнологи, ЗМІ.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією у світі, Міжнародний Європейський Університет, розробив алгоритм дій, та подбав про всіх учасників заходу, при вході в університет наші партнери медичні працівники із лабораторії Нова діагностика проводили ПЛР-тестування та роздавали маски учасникам.

Відкрила конференцію, Алла Сергіївна Наволокіна, яка є співзасновником та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Міжнародного Європейського Університету. Пані Алла, наголосила на важливості проведення заходу, адже саме Конституція України, закріпила право на освіту. Відповідно до Конституції, соціально-культурне право на освіту гарантує в Україні кожному можливість отримання знань, умінь, навичок і професійної підготовки на основі взаємного співробітництва різних суб’єктів сфери освіти.

Почесними гостями конференції були:

🔺 Анатолій Толстоухов
Український державний діяч, політик та науковець, державний службовець І рангу, доктор філософських наук, академік НАПН України. Голова ради сприяння розвитку Міжнародного європейського університету.

🔺 Франц-Володимир Фон Габсбург Лотрінген
Нащадок імператора Франца Йосифа. Президент Міжнародного Європейського Університету.

🔺 Mokhammad Faradzhallakh
Editor in chief "Ukraine in Arabic"

🔺 Катерина Одарченко
Голова політичної партії «Національна платформа», президентка Інституту Демократії та Розвитку «PolitA», партнер SIC Group Ukraine.

🔺 Тамара Марусик
Проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Чернівецького Національного Університету.

🔺 Сем Ношадха
Проректор з міжнародних відносин, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в Академії праці, соціальних відносин та туризму. Арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду. Визнано найкращими юристами з торгового права України.

🔺 Микола Бойчук
Доктор філософських наук, громадський діяч. Голова постійної комісії з питань правової політики та депутатської етики МЄУ.

🔺 Богдан Кушнір
Адвокат, директор Юридичної компанії "Аргумент", засновник Міжнародної правозахисної асоціації "Народний адвокат".

🔺 Садакат Хусейн
Представник іноземних студентів у Міжнародному Європейському Університеті.

🔺 Наталія Козаєва
Голова відділення нотаріальної палати м.Києва, член Ради НПУ.

🔺 Володимир Омельченко
Директор енергетичних та інфраструктурних програм «Центр Разумкова»

🔺 Михайло Харін
Директор Безоплатної правової допомоги міста Києва

Підбиваючи підсумки, зазначимо, що зазначена конференція показала, наскільки діалог, наукове осмислення та питання освітнього напрямку є важливими, як для університетської спільноти, так для державних діячів та суспільства.

Тож, з приводу такого урочистого свята для України, бажаємо нам з вами жити в дійсно правовій державі, де поважають права та виконують свої обов’язки. Де панує взаємоповага та рівноправ’я. У державі, яку цінують і поважають на світовій арені. У державі під назвою Україна!