МЄУ спільно з іншими провідними вітчизняними науковими установами

Міжнародний Європейський Університет спільно з іншими провідними вітчизняними науковими установами Національна академія медичних наук України та Міністерство охорони здоров'я України серед яких Amosov National Institute of Cardiovascular Surgery / Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Національний інститут раку , Асоціація медичної науки України та низка громадських інституцій і об'єднань заснували міжнародний електронний науковий медичний журнал "International medical platform".

На сьогодні вже два десятки провідних наукових медичних установ отримали статус офіційного партнера нового академічного журналу, до складу Редакційної колегії якого увійшли науковці не лише з вітчизняним, а й світовим ім'ям.

☑️ Журнал видаватиметься в електронному вигляді щомісячно п’ятьма мовами: англійською, українською, російською, арабською та китайською.

І найголовніше
за публікацію наукових статей більше ніколи не потрібно буде платити.
Ба більше, автори опублікованих в журналі статей отримуватимуть гонорар.
І він буде досить суттєвим.

Окрім того, на сайті журналу, який почне працювати, згодом буде можливість для публікацій науковим медичним блогерам у розділі «Наукова публіцистика».

Тому, запрошуємо до співпраці

А також, вітаємо Ольгу Анатоліївну Голубовську з призначенням на посаду Головного редактора міжнародного електронного наукового медичного журналу "International medical platform".

Переосмислимо медичну науку разом!