МЄУ - співорганізатор регіонального конгресу з міжнародною участю "Людина та ліки"

Відбувся Регіональний конгрес з міжнародною участю «Людина та Ліки» - Харків, в якому Міжнародний Європейський Університет спільно з Українська Академія Педіатрії - Ukrainian Academy of Pediatrics, New Vivo, Universitatea de Stat de Medicină şi Farmacie „Nicolae Testemiţanu" виступив співорганізатором.

Гостем дискусійної панелі виступила д.мед.н., професорка, завідувачка кафедри інфекційних захворювань Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Заслужений лікар України - Голубовська Ольга Анатоліївна.

Модерувала захід професор, д.мед.н., проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Міжнародного Європейського Університету Доан Світлана Іванівна.

Крім того, на конгресі виступили різні фахівці на секціях «Конверзація вузького спеціаліста з лікарем первинної ланки», «Міждисциплінарна школа лікарів первинної ланки в епоху COVID-19», «Сучасний вектор у дерматології», «Вакцинопрофілактика», дискусійна панель «Погляд на пандемію COVID-19».

Цікаві актуальні доповіді, обговорення, дискусії – ось, що наповнює професійне життя в Університеті.