МЄУ уклав договір про співпрацю зі стоматологічною клінікою «Dental Guru»

Нова клінічна база - нові можливості☑️

Міжнародний Європейський Університет уклав договір про співпрацю зі стоматологічною клінікою «Dental Guru» щодо розміщення на базі закладу профільних кафедр Університету.

Угода означає, що заклад стане практичною базою для студентів-стоматологів МЄУ.
✍️ Метою договору є забезпечення підготовки фахівців за спеціальностями 221 «Стоматологія» та 222 «Медицина» та наукового забезпечення лікувального процесу.

Керівництво обох закладів декларує впевненість в тому, що студенти Європейської Медичної Школи матимуть потужну професійну підготовку.

Крім того, договір включає:
☑️ спільне ведення навчально-виховних, науково-дослідних та лікувально-діагностичних процесів із метою підготовки фахівців;
☑️ співпрацю з питань розроблення науково-навчально-методичних матеріалів з наукових напрямів, що складають спільний інтерес;
☑️ підготовку фахівців для закладів охорони здоров’я всіх форм власності;
☑️ використання науково-педагогічного потенціалу, кадрового складу, матеріальної бази для покращення фахової підготовки майбутніх спеціалістів;
☑️ залучення кваліфікованих працівників лікарні до науково-педагогічного процесу МЄУ.

Керівництво Міжнародного Європейського Університету постійно докладає чималих зусиль, аби створити найкращі можливості для підготовки майбутніх лікарів, що відповідають вимогам часу, європейським стандартам та сучасним реформам.