МЄУ з метою обміну досвідом між США та Україною уло підписано двосторонній Договір про співпрацю із деканом філософського факультету Коледжу Holy Cross

Міжнародним Європейським Університетом з метою обміну досвідом між США та Україною, було підписано двосторонній Договір про співпрацю із деканом філософського факультету Коледжу Holy Cross у місті Нотр Дам, штату Індіана, почесним професором – Девідом Лютцом.

Сторони домовилися розширювати співпрацю у сфері забезпечення якості вищої освіти, оскільки якісна освіта – є запорукою майбутнього розвитку суспільства та є пріоритетним завданням сьогодення.

Сторони узгодили питання щодо організації міжнародних конференцій, майстер-класів, практик, стажування студентів та науково-педагогічних працівників й інших спільних заходів, спрямованих на розвиток освіти.