+38 044 338 00 43

На кафедрі менеджменту та економіки відбулося розширене засідання у дистанційному форматі

На кафедрі менеджменту та економіки навчально-наукового інституту «Європейська школа бізнесу» відбулося розширене засідання у дистанційному форматі за участю професорсько-викладацького складу кафедри, студентів, адміністрації університету та стейкхолдерів-роботодавців: Михайлової Д.О. (керівник HR-відділу ТОВ «Систем Лігал

Консалтинг») та Лукіна С.Ю. (директора Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області).
Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування майбутніх випускників спеціальності 073 «Менеджмент». Учасники розширеного засідання кафедри обмінялися думками щодо змісту освітніх програм «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня та «Менеджмент і бізнес-адміністрування» другого (магістерського) рівня, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних менеджерів на ринку праці.

Представники роботодавців висловили підтримку напрямку розвитку кафедри менеджменту та економіки Міжнародного європейського університету та задекларували готовність до подальшої співпраці. Також розповіли про конкретні навички, яких вони потребують від випускників кафедри, вказали на сильні сторони освітніх програм та надали свої пропозиції з їх оновлення.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для викладачів, так і для стейкхолдерів.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас