Найкраща можливість дізнатися про розвиток хірургії, загалом, та майстерність хірургів, зокрема, від практика, професіонала своєї справи та відданого ремеслу доктора Валіхновського - прийти на відкриту лекцію у Міжнародний європейський університет🙌

📌 Тема:
Інновації в розвитку хірургічної майстерності від минулого до сьогодення в майбутнє.

Про лектора:
Ростислав Валіхновський ( Лікар Валіхновський )
- заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-хірург, директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського» ( Valikhnovski Surgery Institute ), керує медичним холдингом Valikhnovski M.D.

Співпрацює із Гарвардською Медичною Школою та з телеканалом Discovery.
Організатор міжнародного конгресу KGSC. Kyiv Global Surgery Congress найбільший хірургічний конгрес України. Учасниками конгресу є хірурги-практики з різних країн світу.

Доктор Валіхновський отримав нагороду «Людина року-2015» за впровадження інноваційних технологій в медицині.

📍Коли? 16 вересня, 12:30
📍Де? МЄУ (пр-т. Академіка Глушкова, 42в), конференційна зала (3 поверх)
📍Для кого? Хірургів-практиків, лікарів сімейної медицини, інтернів, студентів медичних ЗВО і всіх охочих.

Важливо. Мова лекції - англійська.