науково-практична конференція «Інновації в медицині».

19-21 травня у Міжнародному європейському університеті пройшла науково-практична конференція «Інновації в медицині».
Виступи учасників оцінювали:
👔проректор з наукової роботи Міжнародного європейського університету - професор Савицький Іван Володимирович,
👔завідувач кафедри патологічної фізіології
Івано-Франківського національного медичного університету - професор Заяць Любомир Мирославович,
👔доценти кафедри патологічної фізіології
Івано-Франківського національного медичного університету: Ящишин Зіновій Миколайович, Доскалюк Богдана Вікторівна, Янків Олена Орестівна.
Свої наукові здобутки презентували студенти з
🇺🇦України,
🇺🇲США,
🇲🇩Молдови,
🇿🇦Південної Африки
🇵🇱Польщі.

Хочемо додати, що конференція відбувалась виключно англійською й ми не можемо не відзначити високий рівень володіння мовою українських студентів-учасників.
Кожен з юних науковців представив надзвичайно цікаві експериментальні та оглядові роботи.
Призові місця в науково-практичної конференції здобули:
🏆1 місце - Дем‘янчук Павло, Івано-Франківський медичний університет: "Functional and morphological changes in the sciatic nerve after end-to-end neurotomy followed by laser correction”
🏆2 місце - Рейхерт Інна Кишиневський державний медичний університет ім. Кистиміціану "Lime disease: updates on diagnostic and clinical management"
🏆2 місце - Кащенко Вероніка, Міжнародний європейський університет «Endothelial dysfunction in Type 2 Diabetes millitus»
🏆3 місце - Іванова Дарія, Одеський національний медичний університет "Mechanism of development of insulin resistance"
🏆3 місце - Тищенко Максим, Одеський національний медичний університет "Change of activity of Willebrand factor in blood plasma in rats in case of traumatic amputation of lower limbs”
🏆3 місце - Орлова Анастасія, Одеський національний медичний університет “Blood activity in experimental simulation of traumatic amputation lower limbs”.

Незважаючи на онлайн режим конференції, кожен із призерів отримає у подарунок англомовні підручники та приємні презенти. Усім, хто долучився також будуть розіслані електронний збірник та сертифікати про участь у конференції.
До публікації у збірнику конференції ввійшли 45 тез, що надіслали студенти та молоді вчені з усіх куточків України та світу.
Дякуємо всім та кожному хто доєднався та був з нами в онлайні, й чекаємо вас уже в стінах нашого університету на конференції у травні 2022 року.
Й пам’ятайте слова видатної науковиці Марії Склодовської-Кюрі «Наука - це велика краса. Вчений у себе в лабораторії не просто технік: це дитина лицем до лиця з явищами природи, що діють на нього, як чарівна казка».