Освітня діяльність Міжнародного європейського університету здійснюється з урахуванням освітніх стандартів ЄС

Кожна дисципліна навчального плану забезпечена робочою програмою, силабусом, комплексом навчально-методичного забезпечення.

Забезпеченість студентів навчальними матеріалами з кожної навчальної дисципліни - 100%.

Для проведення практичної підготовки студентів розроблені робочі програми практик.

Так, студенти Європейської медичної школи мають змогу опановувати практичні навички у стінах університету, адже аудиторії забезпечені всіма необхідними засобами, медичними інструментами, манекенами, симуляторами тощо.

А наші викладачі - практики, що допомагають розвивати лікарські навички і вміння!