Отримано ліцензію на програмний продукт ArcGIS

ArcGIS є системою, яка дозволяє обробляти географічну інформацію, а саме: збирати, організовувати, керувати, аналізувати, розподіляти її та обмінюватися нею. Будучи світовим лідером серед платформ для побудови і використання геоінформаційних систем (ГІС), ArcGIS використовується в усьому світі для застосування географічних знань у практичній сфері державного управління, бізнесу, науки, освіти, IT та ЗМІ. Платформа ArcGIS – система, доступна в будь-якій точці, де можливе використання веб-браузерів, мобільних пристроїв у вигляді смартфонів, а також настільних комп'ютерів.

У тисячах організацій різних галузей діяльності люди використовують ArcGIS у великому діапазоні додатків, включаючи планування, аналіз, управління майном, ознайомлення з операціями, робота на майданчику, наприклад, мобільний огляд і застосування заходів, дослідження ринку, логістика, освіта і пропаганда.

Зазвичай люди використовують ArcGIS тому, що вона допомагає їм:

• вирішувати проблемні питання в різних галузях науки і техніки;
  • приймати адміністративні управлінські рішення;
  • розробляти інвестиційний аналіз розвитку територій;
  • просувати співробітництво між командами, дисциплінами і інститутами;
  • здобувати освіту і мотивувати інших.

Програма призначена для тих, хто хоче почати вивчення геопросторових технологій або поповнити свої навички і знання в цій області. Програмний комплекс широко використовується в архітектурі, будівництві, геодезії, землевпорядкуванні, екології та інших галузях науки, техніки та технологій. Унікальність програмного комплексу ArcGIS дає можливість обробляти аерокосмічні матеріали для використання в аграрній сфері. Програмний комплекс широко застосовується для інвестиційно-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ). А також допоможе мотивованим студентам отримати додаткову підготовку і переваги під час вступу на роботу і можливості кар'єрного росту в еру цифрової економіки.

В Міжнародному європейському університеті на базі Європейської архітектурно-інженерної школи в освітній програмі передбачено за допомогою програмного комплексу ArcGIS передбачено можливість виконання студентами лабораторних, курсових і дипломних робіт. По закінченню студент отримує унікальний Сертифікат на право працювати в програмному продукті.