Розширюємо кордони нашого співробітництва ☑️

Підписано договір про співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.
Предметом договору є співпраця в області надання професійної і наукової літератури та спільного користування фондом Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

❗Книжкові фонди зазначеної бібліотеки налічують 3,5 млн примірників. Бібліотека укомплектована науковою, навчальною, довідковою, методичною, періодичною та іншою літературою більше ніж 30 мовами світу. Щороку фонди бібліотеки поповнюються на 35000-40000 томів.
📖 У кімнаті рідкісної книги зібрано більше ніж 7 тисяч унікальних видань.

Міжнародний Європейський Університет за цим договором:
📘 отримує міжбібліотечний абонемент;
📘 може користуватись послугою електронної доставки документів;
📘 отримує доступ до всіх електронних бібліографічних ресурсів;
📘 отримує доступ до професійної і наукової літератури;
📘 користується іншими платними та безоплатними послугами бібліотеки;
📘 користується електронними, інформаційно-аналітичними, науковими, історико-культурними, бібліографічними ресурсами бібліотеки.