Пішов з життя член Ради сприяння розвитку МЄУ Сірий Олександр Дмитрович.

29 березня 2021 року на 59-ому році пішов з життя член Ради сприяння розвитку Міжнародного Європейського Університету, відомий продюсер, екс-генпродюсер Першого каналу, музикант та виконавчий директор Freedom Hall Сірий Олександр Дмитрович.

Все своє життя він присвятив кропіткій праці на ниві шоу-бізнесу на благо своєї країни. Світла пам'ять про Олександра Дмитровича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав. Колектив Міжнародного Європейського Університету висловлює глибоку скорботу з приводу смерті професіонала своєї справи й талановитої та творчої людини.

Передчасна смерть – це непоправне горе для його рідних, близьких, друзів та колег. Світлий та незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться у пам'яті та серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Висловлюємо співчуття рідним, близьким та усім друзям. Вічна пам’ять.