+38 044 338 00 43

Розширюємо перспективні можливості для наших студентів🙌

30 серпня 2021 року керівництво Міжнародного Європейського Університету та Національного природного парку «Синевир» підписали двосторонню угоду про співпрацю.

Зміст підписаного документа відкриває перспективні можливості перед здобувачами освіти щодо проходження практики на базі НПП «Синевир».

Передбачається проходження практики представників Європейської школи бізнесу, що є особливо цінним для підготовки майбутніх фахівців туристичного бізнесу. Заплановано, що невдовзі у рамках проходження практичної підготовки студенти матимуть змогу не лише навчатися, але й працювати у реальних умовах матеріально-технічної бази справжньої туристичної перлини нашої держави.

Очікується, що наступним кроком двосторонньої співпраці буде започаткування опорного Науково-навчального центру на базі Національного природного парку, який стане справжньою навчально-науковою локацією з підготовки високопрофесійних та конкурентоспроможних фахівців. Окрім цього, у рамках співпраці передбачено використання унікального потенціалу природних ресурсів рекреаційного призначення з метою оздоровлення студентів.

Колектив Міжнародного Європейського Університету високо цінує своїх західних партнерів та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас