Сьогодні МЄУ підписав угоду з Варшавським університетом менеджменту «Collegium Humanum” про співробітництво в галузі вищої освіти!

✅ Сьогодні 6.04.2021 Міжнародний європейський університет підписав угоду з Варшавським університетом менеджменту «Collegium Humanum” про співробітництво в галузі вищої освіти!

❗️ Ця угода дає можливість студентам МЄУ паралельно навчатись у Варшавському університеті і отримати одночасно з українським дипломом диплом Республіки Польща

❗️ Ця можливість надається як студентам-бакалаврам, так і магістрам. Ґрунтуючись на етнічній і культурній близькості українського та польського народів, керуючись принципами Болонської декларації, Міжнародний європейський університет гарантує можливості для розвитку!