Студенти-медики Міжнародного Європейського Університету пройшли перший етап ЄДКІ

Пройшов перший етап ЄДКІ📝

Студенти-медики Міжнародного Європейського Університету навчально-наукового інституту «Європейська медична школа» пройшли перший етап ЄДКІ, який складається з інтегрованого тестового іспиту КРОК 1 та іспиту з англійської мови професійного спрямування.

📝1 Для отримання критерію «склав» студенти мали дати 60 % правильних відповідей від загальної кількості тестових завдань для інтегрованого тестового іспиту "КРОК 1", та 30,5 % правильних відповідей для іспиту з іноземної мови професійного спрямування.

❗77% студентів вишу успішно склали ліцензійний інтегрований екзамен «ЄДКІ, КРОК 1», серед яких 30% склали тест більше ніж на 80%.

Студентам, які одержали результат «не склав», дозволяється повторне складання екзамену «КРОК 1».

Щиро вітаємо здобувачів, які показали високі результати!