Студенти МЄУ, провели соціальний експеримент, “хто допоможе іноземцю в Україні”

Студенти Міжнародного Європейського Університету, провели соціальний експеримент, “хто допоможе іноземцю в Україні”.

У відео, Женева - студент із Нігерії, біля станції метро, підходить до прохожих, та просить грошей на проїзд, оскільки у нього викрали рюкзак, де знаходились всі його речі, в тому числі і гаманець, йому потрібно добратись до готелю де він проживає, а грошей на проїзд не має. Женева - без знання української мови, підходив до прохожих звертаючись до них англійською мовою, та просив допомоги йому.

З упевненістю можна сказати, що українці не лише талановитий народ, але ще й людяний, та щедрий, адже кожен, до кого звернувся студент - іноземець, не відмовили йому, а потягнулись до власного гаманця, та допомогли.

Тим самим, студенти Міжнародного Європейського Університету, закликають інших, не стояти осторонь людей, які за певних обставин знаходяться у скрутному становищі, а ставати добрішими, адже ніхто не знає, що вас чекатиме наступного дня🦸
Життя настільки непередбачуване, що за будь-яких обставин, ким би ти не був, потрібно залишатись людиною. У нашому розумінні, залишатися людиною – це значить виховувати й берегти в собі високі моральні якості та шанувати одвічні людські цінності.

Всім добра🙏!