Студенти підготовчого відділення МЄУ відвідали провідний музей України – Національний музей медицини України

Студенти підготовчого відділення Міжнародного Європейського Університету відвідали провідний музей України – Національний музей медицини України.
У ході оглядової екскурсії майбутні лікарі поринули до епохи фундації вітчизняної медицини. Розповідь екскурсовода перенесла їх до часів, коли вирували епідемії та війни, проте високий професіоналізм та глибокі знання, мудрість та кмітливість, неабияка повага до людини дозволяли фахівцям гідно виборювати життя тисяч пацієнтів із обійм хвороб.

Насиченість експозицій оригінальними артефактами, майстерно виконані жанрові сцени різноманітних ситуацій лікарської праці створили відчуття присутності в операційній професорів Пирогова та Караваєва, в лабораторії академіка Заболотного, в затишному кабінеті професора Образцова та інших видатних діячів медицини.

Адже професіоналізм медика є невід’ємним від фахової культури, що розвивається в системі історичного знання.

Міжнародний Європейський Університет - це не нудні лекції, а цікаве, інтерактивне та різноманітне навчання✌🏻