Сучасні VR-технології відкривають неймовірні можливості!

У Міжнародному Європейському Університеті з’явилась VR-кімната для вивчення анатомії! 😱

VR-кімната забезпечить повне занурення в навчання.

Тепер співробітники університету можуть відволіктись та розслабитись серед дня, відправившись у віртуальну подорож чи то спекотною пустелею, чи то засніженими Альпами, чи то вуличками Риму.

🤓 Новітні технології дійсно вражають!

Пориньте в майбутнє оазом з МЄУ

Забезпечена багатьма нагородами програмна платформа 3D Organon сприяє прискореному вивченню та викладанню медичних наук та анатомії на настільних, мобільних та віртуальних пристроях.

Багатокористувацький та крос-платформенний модуль дозволяє викладачам проводити 3D-анатомічні сесії, де студенти можуть взаємодіяти за допомогою голосового та текстового чату та матимуть змогу виконувати інструкції з анатомії в режимі реального часу.