+38 044 338 00 43

Тренінги по побудові особистого бренду з початку пандемії стали найпопулярнішою темою у всьому світі

Тренінги по побудові особистого бренду з початку пандемії стали найпопулярнішою темою у всьому світі. Якщо раніше, персональний бренд будували медійні люди, то сьогодні це необхідність для всіх!

Саме тому у Міжнародному європейському університеті було проведено тренінг «Персоналізація наукового працівника, бренд викладача».

На тренінгу були проведені заходи, що допомоги викладачам зрозуміти, як будувати особистий бренд у соціальних мережах, зокрема у Фейсбуці, також велику увагу приділили створенню та інформаційному наповненню профілю у LinkedIn🙌🏻

Наразі, всі наші викладачі та науково-педагогічні і педагогічні працівники активно ведуть профіль, демонструючи свої наукові досягнення, успіхи і результати навчання студентів, аналізують і дають експерту оцінку законодавству з питань освіти та науки тощо.

Тренінг був першим кроком для персоналізації наукових працівників, розкрив повною мірою етапи побудови бренду, було розглянуто проблеми і переваги працівників, на які варто звернути увагу і взяти на озброєння при подальшій побудові бренду і головне, кожен учасник тренінгу зміг визначитися із вектором розвитку особистого профілю🙌🏻

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас