Психолого-педагогічний супровід дитини в дошкільній освіті: Взаємозв'язок теорії та практики"

За ініціативи Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Міжнародний Європейський Університет запрошено до складу співорганізаторів Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічний супровід дитини в дошкільній освіті: взаємозв'язок теорії і практики». Проведення тематичного заходу заплановано на 25 листопада 2021 року о 13:00 на платформі Zoom. У рамках часового регламенту пленарного засідання, передбачено виступ із вітальним словом представника керівного апарату Міжнародного Європейського університету.

Мета конференції – об’єднати провідних дослідників та науковців різних країн світу для обміну досвідом, за результатами проведення міждисциплінарних досліджень, і презентації останніх нововведень, тенденцій та практичних проблем у галузі психології та педагогіки.

Для участі у роботі конференції подали заявки понад 90 осіб із 11 країн, серед яких Україна, Вірменія, Литва, Китай, Мексика, Білорусь, Естонія та інші.

Сайт конференції: https://goo.su/bQN