В Міжнародному європейському університеті відбулась І Міжнародна європейська науково-практична конференція

Організаторами заходу виступили: ПЗВО «Міжнародний європейський університет» (м. Київ, Україна),
Лодзький університет (м. Лодзь, Польща),
Академія економічних наук України (м. Київ, Україна),
Одеський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (м. Одеса, Україна).

Участь у конференції брали відомі науковці, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, співробітники наукових установ та організацій, фахівці-практики, студенти, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук. Тези учасників доповідались українською та англійською мовами.

На пленарному засіданні виступили:

Амоша О.І. – д.е.н., професор, академік НАН України, президент Академії економічних наук України, директор Інституту економіки промисловості НАН України. Соколович М.Е. – д.е.н., професор, декан факультету економіки та соціології Лодзьського університету. Коваль В.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, обліку та менеджменту Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. Ляшенко В.І. – д.е.н., професор, перший віце-президент Академії економічних наук України, завідувач відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва Інституту економіки промисловості НАН України. Томарева-Патлахова В.В. – д.е.н., доцент, академік Академії економічних наук України, завідувач кафедри менеджменту Класичного приватного університету. Шматько Н.М. – д.е.н., доцент, академік Академії економічних наук України, професор кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Збірник матеріалів конференції та
сертифікати учасників розміщені