Університет відвідав засновник та співвласник Kontramarka.ua, ідеолог музичного лейба

Днями в Університеті пройшла лекція спікера Олександра Порядченко.

Трохи про нашого спікера 👇🏻

📍 Олександр Порядченко - засновник та співвласник компанії Kontramarka.ua - сервісу з продажу електронних квитків, ідеолог музичного лейбла, успішний підприємець та справжній життєлюб, який належить до категорії небайдужих українців, які створюють бізнес, людина, яка орієнтована на майбутнє, на прогресивний розвиток країни, зокрема на зростання культурного рівня її мешканців.

Гість поділився своїми знання зі студентами, розповів про початок свого шляху, про те як він заробив перші гроші, про свій досвід у театрі. Крім того, студенти заслухали розповідь феномен великого шляху Олега Винника.

Учасники зустрічі активно ставили запитання та дізналися багато інформації про менеджмент. А найголовніше - тепер студенти знають про всі правила продажу квитків 🙌🏻

Щиро вдячні Олександру за унікальну можливість обміну думками, цікаві ідеї й емоційну підтримку 😊

Тепер цінні знання будемо використовувати на практиці.