Відбувся відкритий онлайн-урок «Кібербезпека в особистому Internet-просторі»

Відбувся відкритий онлайн-урок за спільної взаємодії Міжнародного Європейського Університету та ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського «Кібербезпека в особистому Internet-просторі»

Відбувся відкритий онлайн-урок за спільної взаємодії Міжнародний Європейський Університет (тег) та ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (тег) за темою «Кібербезпека в особистому Internet-просторі» на платформі Zoom.
З привітальним словом до учасників звернулась Начальник Центру забезпечення якості освіти Людмила Владиславівна Алексєєнко-Лемовська.
Після виступив спікер Сторчак Антон Сергійович – старший викладач спеціальної кафедри 1, кандидат технічних наук, підполковник.
В рамках заходу студенти університетів й усі охочі мали можливість підвищити обізнаність в зазначеній темі, зокрема отримати актуальну інформацію від фахівців спеціалізацій, як кібербезпека, криптографічний та технічний захист інформації, розробка та експлуатація систем урядового і конфіденційного зв’язку тощо.

Метою соціальної ініціативи було покращення розуміння питань кібергігієни, підвищення обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання.
Студенти ставили запитання спікеру, брали активну участь в обговоренні актуальної теми.