В рамках розвитку міжнародних зв’язків МЄУ відбувся прийом делегації партнерів з Італії

В рамках розвитку міжнародних зв’язків Міжнародного європейського університету, на запрошення проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Алли НАВОЛОКІНОЇ, відбувся прийом делегації партнерів з Італії.

Метою візиту стала зустріч з керівництвом університету, ознайомлення зі структурою університету, спілкування з директорами навчально-наукових інститутів та завідувачами кафедр.

Італійська сторона високо оцінила якість навчання в МЕУ та підтвердила готовність до подальшої більш тісної співпраці в науковій та освітній сферах. В ході зустрічі було розроблено план дій на 2021-2022 н.р., а робоча група нашого університету готується, на запрошення партнерів, відвідати Італію в вересні 2021 р. з метою обміну досвідом та роботи над програмою подвійних дипломів.