+38 044 338 00 43

Візит проректора МЄУ до Анатівки в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю

22 квітня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків МЄУ Наволокіна Алла Сергіївна та проректор з навчально-методичної роботи Сорока Олександра Олександрівна відвідали унікальне містечко Анатівка.

Анатівка - поселення для єврейських біженців з Луганської та Донецької областей, засноване головним рабином України Моше Реувеном Азманом. На зустрічі адміністрація МЄУ ознайомилась із освітньою діяльністю поселення, відвідавши новітню загальноосвітню школу, в якій навчається близько 200 дітей. Основною темою у контексті переговорів стало обговорення можливості відкриття в Анатівці філіалу Міжнародного Європейського Університету.

Нагадаємо, що в березні МЄУ підписав Меморандум про співпрацю з Головним рабином України Моше Реувеном Азманом, що має на меті співробітництво в сфері організації, удосконаленні і забезпеченні учбового процесу, науково-дослідної роботи, розвитку культурних зв’язків, сприяння вступу в університет осіб єврейської національної общини й громадян Ізраїля.

Сьогодні ця діяльність отримала новий імпульс до розвитку.

Контакти

Адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна - 03187

Телефон

+38 044 338 00 43

Email

Приєднатися до нас