XI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

12-14 березня 2020 року Міжнародний європейський університет візьме участь у XI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Запрошуємо вас відвідати стенд Міжнародного європейського університету, познайомитися з нашими викладачами та дізнатися «з перших вуст» про наші пропозиції.

Під час виставки 13 березня 2020 року о 17.00 у Конференц-залі № 4 (Бібліотека – 1 поверх) відбудеться презентація “Біомедичні аспекти електромагнітних впливів : лікування та діагностика”, яку проведе Таранюк Геннадій Петрович, старший викладач Кафедри медичної та біологічної фізики, інформатики та вищої математики.

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного Європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному Європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.