Запрошуємо на вебінар Академічна доброчесність та фундаментальний принцип розвитку сучасного європейського університету

Запрошуємо студентів МЄУ на вебінар з академічної доброчесності та фундаментальних принципів розвитку європейського університету, який відбудеться 26 березня 2021 року о 14:00 на українській мові та 16:00 на англійській мові

Етика вищої школи, цінності, що лежать в основі освітньої діяльності та наукової, принципи та правила взаємовідносин в сучасному університеті є основою його здатності до ефективного розвитку та спроможності задовольнити запит суспільства. Академічна доброчесність розглядається як міждисциплінарна категорія, що поєднує в собі етичні норми й правила поведінки людини в освітньо-науковому середовищі, механізми й інструменти, за допомогою яких вони реалізуються на практиці. В рамках Вебінару буде розглянуто поняття та основні фундаментальні цінності академічної доброчесності, сучасні, інституційні змінами у сфері вищої освіти щодо її забезпечення, а також прояви академічної недоброчесності та можливості подолання.

Зустріч на українській мові

Meeting in english