Ми спільно з Українська Академія Педіатрії - Ukrainian Academy of Pediatrics ​й New Vivo запрошуємо Вас до участі у Науково-практичній школі сімейної медицини «FamilyDermCase

Ми спільно з Українська Академія Педіатрії - Ukrainian Academy of Pediatrics й New Vivo запрошуємо Вас до участі у Науково-практичній школі сімейної медицини «FamilyDermCase: практичний досвід від провідних спеціалістів», що відбудеться в онлайн форматі 17 вересня 2021 року о 16.00.

Чому варто взяти участь?
📌 Участь безплатна.
📌 Сертифікат 10 балів БПР.
📌 Розіграш призів.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти МЄУ, д.мед.н., професор, Доан Світлана Іванівна є модератором заходу.

Школа стане платформою, яка об’єднає лікарів сімейної медицини та провідних спікерів, які розкриють для Вас передові напрямки сучасної дерматологічної практики.

Захід передбачає:
🔹 сучасні та актуальні доповіді запрошених спікерів;
🔹 розгляд клінічних випадків;
🔹 дискусію між спікерами й учасниками в онлайн чаті;
🔹 анкетування від компанії Q&Q;
🔹 розіграш призів.

За результатами анкетування 50 учасників, за рандомною вибіркою, отримають призи від організаторів заходу.🎁

Реєстрація та деталі за посиланням: https://derm-case.com.ua