Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції.

«25-річчя Конституції України: національна традиція та європейські стандарти конституціоналізму».

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Науково-практична парадигма конституціоналізації процесу європейської інтеграції.
2. Соціально-правові стандарти та демократичні цінності в сучасній Конституції України.
3. Конституційний процес в контексті європейської інтеграції України.
4. Конституційні основи розвитку економічної системи України.
5. Конституційний діалог: доступність та якість вищої освіти.
6. Роль Конституції України в формуванні системи охорони здоров’я в Україні.
7. Конституційна реформа судових та правоохоронних органів України.
8. Соціологічний аналіз актуальних проблем сучасного суспільства.

Майбутня подія об’єднає креативну молодь і науковців, а також стане традиційним майданчиком для дискусії представників органів державної влади, наукових, освітніх і громадських організацій.

Мета конференції - наблизити Україну до кращих європейських стандартів верховенства права та захисту прав і свобод людини, що є одним із зобов’язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи, так само як і однією з вимог вступу до ЄС.
Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.
Електронна версія збірника у форматі PDF буде розміщена на сайті Міжнародного Європейського університету по завершенню конференції.

Для участі в науковому заході запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування України й інших країн.

Міжнародна науково-практична конференція відбудеться 22 червня 2021 року об 11 годині в Міжнародному Європейському Університеті за адресою проспект Академіка Глушкова, буд., 42 В, м.Київ, Україна – 03187.

За додатковою інформацією звертайтеся:
+380636548430 Гарячун Вероніка Олександрівна
Офіційний веб-сайт: www.ieu.edu.ua