Засідання Вченої ради від 21 липня 2021 р

Засідання Вченої ради від 21 липня 2021 р.

Ключовим питанням порядку денного постало питання про обрання за конкурсом на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр, професорів, доцентів, старших викладачів, викладачів МЄУ.

🔹Засідання розпочалося з виступу в. о. ректора Падалки Олега Семеновича щодо процедурного інформування по порядку денному.
🔹Вчений секретар Кузьменко Ольга Андріївна ознайомила членів Вченої ради з матеріалами претендентів на вакантні посади. Присутні підтримали рішення та затвердили на посади подані кандидатури.
🔹Крім того, на засіданні пройшло таємне голосування на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр та професорів. Після оголошення результатів лічильною комісією, в. о. ректора Падалка Олег Семенович урочисто привітав усіх присутніх з обранням на відповідні посади та побажав плідної співпраці у реалізації амбітних планів МЄУ!