Директор з прийому Швейцарської Бізнес Школи в Монтрьо відвідав Європейську Ґендерну Платформу

Директор з прийому Швейцарської Бізнес Школиу

В рамках візиту до Міжнародного Європейського університету директор з прийому швейцарської бізнес школи в монтроьо - Ендрю Тасун Відвідав Европейську Ґендерну платформу

Ендрю народився в Україні і чудовою українською мовою розповів про навчання в Швейцарії в умовах карантину, про специфіку навчального процесу в Швейцарській Бізнес Школі в Монтрьо та найбільш затребувані спеціальності від слухачів з України. На зустрічі Ендрю Тасун та директорка Європейської Школи Бізнесу - Ольга Чатченко домовились про подальшу співпрацю у сфері обміну досвідом з ґендерних питаннь, дотриманні прав людини, рівних можливостей та демократичних паритетів у суспільному житті

Ендрю про навчання в Швейцарії

Нагадуємо, що раніше було підписано угоду між Європейською школою бізнесу та швейцарською бізнес школою про співробітництво в освіті що надає студентам можливість отримати два дипломи: International European University та Swiss montreux business school

Наші вчителі
ВСТУП 2020

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.

Не секрет, що в наш час кожна людина бажає досягти якомога більшого. Вже давно пройшли часи, коли вища освіта була гарантом гарного майбутнього. Сучасність доказує, що висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців багато - а що з цим робити не знають ані роботодавці, ані самі роботопошукавці. Це відбувається через те, що студентам дають багато теоретичних знань, але жоден заклад вищої освіти не вчить їх ці знання використовувати.

Саме тому ми запрошуємо вас до Міжнародного європейського університету - університету, який не тільки дасть вам в руки інструменти для будування вашого майбутнього, але й научить вас їми користуватися.

Викладачі в Міжнародному європейському університеті розуміють, що в умовах сучасності одна тільки наявність диплому не є запорукою успішного кар'єрного росту, усе залежить від того, чи вміє студент використовувати набуті знання на практиці. Обравши наш університет, ви зробите крок не тільки у напрямі вдалого професійного зростання та багатосторонніх знань, але й зможете навчитися використовувати свої знання на практиці та редагувати їх в залежності від вимог часу.