СУЧАСНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ЕКОПРОСТІР «MEDIA HUB»

На базі Європейської школи бізнесу
міжнародного європейського університету
починає свою роботу сучасний студентський екопростір «MEDIA HUB» - екологічний творчий простір, шо об'єднує
креативних підприємливих людей, які мають бажання
проявити себе у медійній, творчій і культурній галузях.

ЕКОПРОСТІР
«MEDIA HUB»

Сьогодні інформаційний простір всесвіту настільки різноманітний, що здається неможливо винайти щось неординарне та креативне, але якщо тренуватися і пробувати щось нове, незвичайне, то можна зробити відкриття і творчий крок вперед до прогресу.

Менеджери, журналісти, політики, педагоги, екологи і психологи в рівній мірі, але з різними цілями цікавляться прийомами маніпуляції, які використовують засоби масової інформації, особливо аудіовізуальні, екранні - найбільш потужні по впливу.

Аудіовізуальний екран прискорює комунікацію, замінюючи аргументацію очевидною наочністю, і разом з тим моделює нову реальність, ще не однакову в разі різних комунікаційних процесів, різних ЗМІ. Саме тому важливо дбати про homo-екологію та чистоту медіапростору. Кожен менеджер будь-якого підприємства має орієнтуватися в медіапросторі, політичній та економічній ситуації у світі, яка впливає на соціальні та суспільні процеси , вміти організовувати прес-конференції та публічно виступати на телевізійних та радіоефірах, а також вести особисті сторінки у соцмережах.

На базі Європейської Школи бізнесу Міжнародного Європейського Університету починає свою роботу сучасний студентський Екопростір «Media Hub»- екологічний творчий простір, що об'єднує креативних підприємливих людей, які мають бажання проявити себе у медійній, творчій і культурній галузях.

Актуальність чистоти , екологічності та психологічного захисту зумовлена питанням впливу сучасних екранних мас-медіа на індивідуальну і громадську думку в контексті екології людини, що, звичайно, впливає на всі сфери життя і висококваліфіковані ТОП-менеджери мають бути в курсі суспільних процесів.

МетаЕкопростору «Media Hub»  : формування особистісної медіа-культури менеджерів, розширення та поглиблення особистісного розвитку менеджерів, підвищення рівня медіаобізнанності у менеджерів, налагодження суспільних комунікацій ,  впровадження позитивних змін в економічному просторі, медіабізнесі та суспільстві взаґалі.

«Екранні мас-медіа та екологія людини»

Наукова спрямованість Екопростору «Media Hub»: надати менеджерам нового покоління додаткові знання щодо екологічності медіакомунікацій, психологічного та медіа-впливу на оточуючих в т.ч. персонал, зрозуміти та освоїти актуальні питання медіа-сфери, PR-, медіа-, іміджеві та політтехнології, зрозуміти проблеми розвитку українських та світових ЗМІ, аспекти впровадження професійних стандартів у практику медійної, управлінської та журналістської діяльності, ознайомлення з основами конвергентної і крос-медійної журналістики, крос-культурного менеджменту та адміністрування.

Проводити дослідження в напрямках новітніх медіатехнологій та політичних технологій, маніпуляцій та впливу на екологію особистості окремих ЗМІ, пошук відповідей на питання : наскільки глядач здатний зберігати критичне мислення і відповідно до своєї волі формувати позицію в процесі інформаційного впливу, які властивості екранних медіа мотивують, а які - блокують прийняття самостійних рішень, які при цьому функції менеджерів, журналістів, політиків ?

«ТЕОРІЯ- ЦЕ КОЛИ ВСЕ ВІДОМО,
АЛЕ НІЧОГО НЕ ПРАЦЮЄ»